YUVALUNA | GİZEM ONAY

Gizem Onay ile Haz Pozitif Sohbetler devam ediyor!

Yoğun talep üzerine beşinci kez düzenlediğimiz "Penis Dokunuşları" başlıklı online buluşmada, yine penise dair mümkün olduğunca her şeyi konuşacağız!

Penisin farklı bölümleri, yapısı, hassas kısımları ve dokunuş şekilleri üzerine ‘materyalimiz’ üzerinden paylaşım yapıp, ardından da sorularınız ve paylaşımlarınız için zaman ayıracağız.

Buluşmamız yine sadece kadınların ve vulvası olan kişilerin katılımına açık.

Konular önemli, konular derin :) Bu yüzden bazı noktalara özellikle dikkat etmek istediğimizi de belirtelim.

Online Buluşmada Mahremiyet

Konuşmaya çok ihtiyaç duyduğumuz ancak konuşabileceğimiz uygun ortamları bulmakta zorlandığımız konular üzerinden gideceğiz. Ve elbette, her zaman olduğu gibi, bu buluşmalarda da mahremiyete çok önem veriyoruz:

  • Buluşmaya lütfen sadece kendi adınız-soyadınız ile katılın. Bağlanmadan önce Zoom’daki kullanıcı adınızı kontrol edin.
  • Buluşma boyunca biz bize olduğumuzdan emin olabilmek için, kameranızın açık olmasını bekliyoruz. Eğer özel bir nedenle kamerayı kapatma ihtiyacı duyarsanız, bunu bize önceden bildirmeniz gerekiyor. Buluşma esnasında kamerası kapalı olan ve farklı isimle katılmış olan kişiler buluşmadan uzaklaştırılabilir.
  • Mikrofonunuzun kapalı olması, konuşmalar sırasında arka plan gürültüsünü azaltacağı için önemli. Elbette konuşmak istediğinizde mikrofonunuzu açabilirsiniz.
  • Buluşma, arşivlemek amacıyla kayıt altına alınacaktır ancak daha sonra bu kayıtlar herhangi bir yerde ve herhangi bir kişiyle paylaşılmayacaktır. (Buluşmayı sonradan seyretmeniz mümkün olmayacak.)

Bir Daha Ne Zaman?

Buluşmaları ayda birkaç kez olacak şekilde planlıyoruz. Her bir buluşma Haz Pozitif yaklaşımıyla konuşacağımız cinselliğe dair çeşitli konuları içerecek. Her yeni buluşma, sosyal medya hesaplarımız (@gizemonayluna ve @yuvalunacom) üzerinden duyurulacak.

23 Eylül'de görüşmek üzere!

 
#
Tamam