YUVALUNA | GİZEM ONAY

Gizem Onay ile Haz Pozitif Sohbetler “İlişkilerde Tutkulu ve Heyecanlı Cinsellik” başlığıyla devam ediyor!

İstiyoruz ki ilişkilerimizdeki heyecan o hep yüksek hallerde gezinsin. İşte mesela kapıdan içeri girilir girilmez çılgınca sevişilmeye devam edilsin. Filmlerde gördüğümüz, kitaplarda okuduğumuz sahneler hep bunlar.

Bunlar olmadığında da ‘biz artık bir şeyleri kaybettik’ sanıyoruz.

İlişki olgunlaştıkça en çok olan şeylerden biri alışkanlıklar. Çiftler arası gelişen seks alışkanlıkları başlıyor. İşte misal pozisyon, mekan, birbirini takip eden olaylar silsilesi vb. Bunlar harika ve çok güvenli alanlar ve bize iyi hissettiriyor. Ve olmaya devam edecekler ilişkide. Ama o alışkanlıklarda hep sabit kalma hali o kadar da iyi gelmiyor.

Hem bildik, güvenilir alanlardaki deneyimlerin devamına hem de bizi şaşırtan, beklenmedik şeylerin de yaşanmasına ihtiyacımız var.

Bir de beklentilerin ayarının yapılmasına. O ilk aylardaki haller değişiyor, dönüşüyor, değişecek, dönüşecek. Yerini başka şeyler alacak. Bu normal ve olası bir şey.

Ama baki kalmasını beklediğimiz şey şu: Partnerinizle olan cinsel birlikteliğinizin keyif ve haz vermesi. Zira zevk, keyif, haz olmadığında işte o ‘aman ne uğraşıcam?’ hali insanın üstüne çöküverir.

İstiyoruz ki o hal üzerimize çökmesin :)

Çökmemesi için de neler yapabileceğimizi bu buluşmada konuşacağız. İlişkilerimizde tutkulu ve heyecanlı cinselliğimizi devam ettirmek veya onu bulmak için hangi araçları kullanabilir, kendimize ve partnerimize bu anlamda nasıl yaklaşabilir ve ilişkimizin yararına olacak şekilde etkili iletişimi nasıl kurabiliriz ve çok daha fazlası için 4 Ekim akşamı 20:30’da buluşuyoruz.

Buluşmamız yine sadece kadınların katılımına açık.

Konular önemli, konular derin :) Bu yüzden bazı noktalara özellikle dikkat etmek istediğimizi de belirtelim.

ÖNEMLİ NOT:

Lütfen muhakkak kayıt ol kısmındaki bölümleri kayıt olmadan önce okuyun. Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra, isminiz katılımcı listemize eklenir ve kaydınızın gerçekleştirildiğine dair bir e-posta alırsınız. Bu e-postada buluşmaya katılım linkiniz yer alacaktır.

Buluşma gününden önce linkin tarafınıza ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. (spam kutunuzu da kontrol etmeyi lütfen unutmayın) Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra size katılım linki içeren e-mailimiz ulaşmadıysa lütfen [email protected] adresine mail atın.

Online Buluşmada Mahremiyet

Konuşmaya çok ihtiyaç duyduğumuz ancak konuşabileceğimiz uygun ortamları bulmakta zorlandığımız konular üzerinden gideceğiz. Ve elbette, her zaman olduğu gibi, bu buluşmalarda da mahremiyete çok önem veriyoruz:

• Buluşmaya lütfen sadece kendi adınız-soyadınız veya bize bildirdiğiniz ad-soyad ile katılın. Bağlanmadan önce Zoom’daki kullanıcı adınızı kontrol edin. Listemizde olmayan bir isimle giriş yapan kişiler, buluşmadan uzaklaştırılacaktır. Bu yüzden kayıt yaptırırken bize ilettiğiniz tam adınız ve soyadınız veya tercih ettiğiniz takma isim ile bağlandığınızdan emin olmalısınız.

• Buluşmada özel bir nedenle kamerayı kapatma ihtiyacı duyarsanız, bunu bize önceden bildirmeniz gerekiyor.

• Aynı sebepten, lütfen yanınızda başka biri daha olmasın. Çalışmaya başkasıyla katılmak isteyen kişileri reddetmek durumundayız.

• Mikrofonunuzun kapalı olması, konuşmalar sırasında arka plan gürültüsünü azaltacağı için önemli. Elbette konuşmak istediğinizde mikrofonunuzu açabilirsiniz.

• Buluşma, arşivlemek amacıyla kayıt altına alınacaktır ancak daha sonra bu kayıtlar herhangi bir yerde ve herhangi bir kişiyle paylaşılmayacaktır. (Buluşmayı sonradan seyretmeniz mümkün olmayacak.)

4 Ekim'de görüşmek üzere!

 
#
Tamam