YUVALUNA | GİZEM ONAY

Gizem Onay ile Haz Pozitif Sohbetler “Penise Islak Dokunuşlar” başlığıyla devam ediyor!

Bu buluşmada penise dair mümkün olduğunca her şeyi konuşacağız!

Penisin farklı bölümleri, yapısı, hassas kısımlarından bahsettikten sonra ıslak dokunuş şekilleri üzerine bir sunum yapıp, ardından da sorularınız ve paylaşımlarınız için zaman ayıracağız.

Buluşmamız yine sadece kadınların katılımına açık.

Konular önemli, konular derin :) Bu yüzden bazı noktalara özellikle dikkat etmek istediğimizi de belirtelim.

ÖNEMLİ NOT:

Lütfen muhakkak kayıt ol kısmındaki bölümleri kayıt olmadan önce okuyun. Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra, isminiz katılımcı listemize eklenir ve kaydınızın gerçekleştirildiğine dair bir e-posta alırsınız. Bu e-postada buluşmaya katılım linkiniz yer alacaktır.

Buluşma gününden önce linkin tarafınıza ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. (spam kutunuzu da kontrol etmeyi lütfen unutmayın) Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra size katılım linki içeren e-mailimiz ulaşmadıysa lütfen [email protected] adresine mail atın.

Online Buluşmada Mahremiyet

Konuşmaya çok ihtiyaç duyduğumuz ancak konuşabileceğimiz uygun ortamları bulmakta zorlandığımız konular üzerinden gideceğiz. Ve elbette, her zaman olduğu gibi, bu buluşmalarda da mahremiyete çok önem veriyoruz:

• Buluşmaya lütfen sadece kendi adınız-soyadınız veya bize bildirdiğiniz ad-soyad ile katılın. Bağlanmadan önce Zoom’daki kullanıcı adınızı kontrol edin. Listemizde olmayan bir isimle giriş yapan kişiler, buluşmadan uzaklaştırılacaktır. Bu yüzden kayıt yaptırırken bize ilettiğiniz tam adınız ve soyadınız veya tercih ettiğiniz takma isim ile bağlandığınızdan emin olmalısınız.

• Buluşmada özel bir nedenle kamerayı kapatma ihtiyacı duyarsanız, bunu bize önceden bildirmeniz gerekiyor.

• Aynı sebepten, lütfen yanınızda başka biri daha olmasın. Çalışmaya başkasıyla katılmak isteyen kişileri reddetmek durumundayız.

• Mikrofonunuzun kapalı olması, konuşmalar sırasında arka plan gürültüsünü azaltacağı için önemli. Elbette konuşmak istediğinizde mikrofonunuzu açabilirsiniz.

• Buluşma, arşivlemek amacıyla kayıt altına alınacaktır ancak daha sonra bu kayıtlar herhangi bir yerde ve herhangi bir kişiyle paylaşılmayacaktır. (Buluşmayı sonradan seyretmeniz mümkün olmayacak.)

13 Ağustos'ta görüşmek üzere!

 
#
Tamam