YUVALUNA | GİZEM ONAY
ÖZGÜR TAŞKIRAN

ÖZGÜR TAŞKIRAN

‘Arın - Dinlen - Dengelen’ adımlarından oluşan bir Öz-Değer Geliştirme ve Farkındalık Programı olan “Özgür’le Öze Dokunuş”un yaratıcısı Özgür Taşkıran Konaç, 2 çocuklu bir anne ve 15 yıldır kişisel bakım / wellness terapileri üzerine hizmet veren Marmaris’in ünlenmiş spa markası Buddha SPA’nın işletme sahibi ve eğitimcisidir. 

Son yıllarda ise kurmuş olduğu Özgür Yaşam Atölyesi’nde Yoga, Duygusal Dayanıklılık Seansları ve Enneagram Danışmanlığı yapmaktadır. Bundan sonrasını Özgür’ün Kaleminden dinleyelim; 

“Bazen hepimiz kaybedecek bir şeyimiz olmadan kendimiz olabilmeyi çok isteriz: Hayallerimizin peşinden gitmeyi, bir ilişki içinde de olsak, her halimizle kabul görmeyi... 

İşte benim bu programım da kendi ihtiyaçlarımdan doğdu. Gerek çocuklarımla, gerek yakın ilişkimde tıkandığım yerlerde bana destek olan yöntem ve öğretileri “yakın ilişkiler ve sınırlar” konusunda destek almaya ihtiyacı olan; gündelik sıkıntılar ile boğuşurken kendi ihtiyaçları ve kalpleri ile bağ kurmak isteyenler için oluşturduğum bu programı tasarlarken hep en zorlandığım anlarda bana çok iyi gelenlerden ilham aldım.” 

Instagram: @ozguryasamatolyesi 
Youtube: Özgür Bir Yaşam 
Web: ozgurbiryasam.com

Paylaş:

TÜM YAZILARI

Varoluşsal Değerimizi Bulmamızı Sağlayan Enneagram Nedir?

Varoluşsal Değerimizi Bulmamızı Sağlayan Enneagram Nedir?

“Parçalandım ve her bir parçamı  ayrı yere bıraktım” diyen şarkıyı uzaklara bakarak birbirimizden habersizce ama aynı duygularla hep bir ağızdan söylediğimize tüm kalbimle inandığım, henüz tanışmadığım ve belki de hiç tanışmayacağım ama aslında çok iyi tanıdığım tüm o kadınlara ve içimdeki Matruşka’ya ithafen! 

 
#
Tamam