YUVALUNA | GİZEM ONAY
YUVALUNA

YUVALUNA

Paylaş:

TÜM YAZILARI

08 Kasım: Squirting/Fışkırtma

08 Kasım:
Squirting/Fışkırtma

Fışkırtma (Squirting); cinsellikte en çok merak edilen konulardan biri. Şehir efsanesi mi, gerçek mi? Vulvası olan kişiler gerçekten de boşalır mı?

07 Ekim: Orgazm ve Vulva Dokunuşları

07 Ekim:
Orgazm ve Vulva Dokunuşları

Buluşmamızda sadece vulva ve klitoris değil vajina içinde de farklı dokunuşlar anlatılacak ve materyalimiz üzerinden gösterilecek.

23 Eylül:

23 Eylül:
"Penis Dokunuşları"

Yoğun talep üzerine beşinci kez düzenlediğimiz "Penis Dokunuşları" başlıklı online buluşmada, yine penise dair mümkün olduğunca her şeyi konuşacağız!

Sağlıklı Bir İlişki İçin 17 Strateji

Sağlıklı Bir İlişki İçin 17 Strateji

Yapılan araştırmalara göre, bir romantik ilişkinin ömrünü uzatmak ve ilişkinin içerisinde daha rahat etmek için bazı noktalara dikkat etmek yeterli.

4 Soruda Fulya Nanba

4 Soruda Fulya Nanba

Fulya Nanba Yuvaluna’da ilişkilere kadınların gözünden bakmak, romantik ilişkilerde kadınlık halleri, modern dünyada kadın olmanın zorlukları, güzellikleri; mitoloji, sinema, edebiyat, tiyatroda, güzel kadın, güçlü kadın, başarılı kadın, yalnız kadın, ışıltılı kadın portreleri, hikayeleri, biyografileri üzerine yazılarıyla yer alacak.

Pandemi Döneminde Flört Önerileri

Pandemi Döneminde Flört Önerileri

‘Sosyal mesafe’ ve ‘flörtleşmek’, pek yan yana getirmek isteyeceğimiz kavramlar değil aslında. Ancak bütün bir yılı salgın hastalıktan korunma önlemleri ve sosyal kısıtlamalarla geçirdikten sonra artık biliyoruz ki, canımız çok sıkıldığında bir yolunu bulabiliriz!

4 Soruda Özgür Taşkıran

4 Soruda Özgür Taşkıran

Yuvaluna yazarlarından Özgür Taşkıran, ‘Arın - Dinlen - Dengelen’ adımlarından oluşan bir Öz-Değer Geliştirme ve Farkındalık Programı olan “Özgür’le Öze Dokunuş”un yaratıcısı. Yuvaluna’da Enneagram Benlik Kuramı’nın yakın ilişkilerimize ve çocuklarımızla olan ilişkimize yansımaları, aşk, ilişkiler ve iyilik halleri üzerine yazıları ile yer alacak.

4 Soruda Aslıhan Onaran

4 Soruda Aslıhan Onaran

Yuvaluna’da doğal ebeveynlik/attachment parenting, aile içi şiddetsiz iletişim ve mindful ebeveynlik üzerine yazdığı kapsamlı yazıları ile yer alacak olan Dr. Aslıhan Onaran’ı Instagram hesabı @dronaran üzerinden de takip edebilirsiniz.

4 Soruda Merve Tığlı

4 Soruda Merve Tığlı

nFit Diyet'in kurucusu Diyetisyen Merve Tığlı; iyi yaşam, sürdürülebilir ve eğlenceli beslenme, pratik ve keyifli tarifler, fonksiyonel beslenme, annelik , beslenme trendleri üzerine yazdığı içeriklerle Yuvaluna’da bizimle olacak. Merve’yi @dytmervetigli Instagram hesabından da takip edebilirsiniz.

4 Soruda Bedia Kahya Kılıç

4 Soruda Bedia Kahya Kılıç

Profesyonel Yaşam Koçluğu ve Epigenetik Koçluk konularında çalışan Bedia Kahya Kılıç, doğal yaşam, bilinçaltı inançları, spiritüel ve enerjisel şifa teknikleri ile ilgili konularda yazacağı yazılarla bizimle olacak. Bedia’yı @bediakahyakilic Instagram hesabından da takip edebilirsiniz.

4 Soruda Damla Pektaş

4 Soruda Damla Pektaş

Yuvaluna yazarlarından Damla Pektaş kitap önerileri, çocuk gelişimine bütünsel bakış ve kendisine iyi gelen her şey hakkında yazmak için aramızda.

4 Soruda Eda Ocak

4 Soruda Eda Ocak

Astroloji üzerinde kapsamlı çalışmalar yapan ve yazan Eda Ocak, Yuvaluna’da astroloji, budist öğreti, meditasyon ve bunların kendisindeki karşılığı olan insanlık halleri hakkında yazacağı yazılarla yer alacak.

 
#
Tamam