YUVALUNA | GİZEM ONAY

Zeynep Çetin

Satış Müdürü

Kadın, çevirmen, emzirme destekçisi, babywearing eğitimli bir anne. 40 yaşını aştıktan sonra hayata bakışı az da olsa şekillenmiş, hâlen kişisel gelişmeye devam eden bir ruh aşığı. 5 yıldır yılmadan pilates yapıyor, yogayla da çok içli dışlı olmasa da sürekli temasta. Sağlıklı beslenmeye kafayı takmışlığı ve doğal olan her şeye sonsuz ilgisiyle 2 çocuk büyütüyor, özel sektörde ve kamuda çalışmasının ardından küçük bir organik bebek ürünleri mağazasıyla kendi işini kurmayı denemiş ama sonunda asıl mutluluğu Yuvaluna’nın sıcak kollarında kadınlarla birlikte çalışmakta bulmuş; inkar etmeye çalışsa da tipik bir Başak insanı.


İnan Gündoğdu

Üretim Müdürü

1983’te Dersim’de doğdu. ‘Zorunlu göç’ yüzünden şehirle tanışmak zorunda kalanlardan oldu. ‘Dünya ağrısı’nın politik olduğu bilinciyle büyüdü. Tiyatro okudu, uzun bir süre oynadı, okudu, yazdı sonrasında sinemaya heves saldı. Bir süreliğine bir haber sitesinin editörlüğünü üstlendi. Arada sinema, tiyatro, sanat felsefesi ve politika üzerine kalem oynattı. Yıllardır “film okuma ve eleştiri” atölyeleri düzenliyor. Şimdilerde Yuvaluna’nın üretiminde…


Şeyma Seçen

Mali İşler Yöneticisi

Babasının görevi nedeniyle Mersin’de bulundukları dönemde dünyaya geldi. Hayatının çoğunluğunu gülerek, gezerek, severek geçirdi. Olgunlaşma döneminde yaşamın aslında böyle olmadığını fark edince çok büyük bir aydınlanma yaşadı. Başta kırıldı, sonra durdu, ama nihayetinde yine sevgiye inandı. Hiçbir tarihin, insanın ve sayının tesadüf olmadığına da inanan Şeyma her şeyin numeroloji ve astrolojide gizli olduğuna kanaat getirdi. O şimdi bir Yuvaluna kadını ve mutlu.

 
#
Tamam