YUVALUNA | GİZEM ONAY

Ekinezya & Mürver Meyvesi Karışımı 50 ml

Ürün Kodu : LOLDRI68
Paylaş:
100,00 TLKDV Dahil1-3 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
 • 4-6 yaş arası: Günde 3 kere 3-5 damla
  7-10 yaş arası: Günde 3 kere 5-10 damla
  11 yaş ve üzeri: Günde 3 kere 30-40 damladır.

  1 hafta kullanımdan sonra 2 hafta kullanıma ara verilmelidir.
  Az miktarda su, meyve suyu ya da çay ile birlikte alınması gerekmektedir.

  Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
  Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
  İlaç değildir. 

  Bu ürünler herhangi bir hastalığı iyileştirmek ya da önlemek amacıyla hazırlanmamıştır.

  Tıbbi bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bir doktora danışın.

  Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  Ambalajında ve oda sıcaklığında saklayınız.

 • 50 ml

  İçindekiler:

  Kıvam artırıcı: Gliserin (%70,36),
  Çözücü: Deiyonize su (%19,76),
  Ekinezya (Echinacea purpurea) (%6,44),
  Mürver(Sambucus nigra) (%3,44) • ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.     

  Satıcının Cayma Hakkı Bildirimi Yapılacak İletişim Bilgileri: 

  Şirket

  Adı / Ünvanı: Pachamama Luna Bitkisel ve Kozmetik Ürünler Satış Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
  Adres: Hilal Mahallesi 685.Sokak No: 1/B Çankaya-Ankara, Seğmenler Vergi Dairesi 719 047 5955
  E-posta:pachamamaurunleri@gmail.com
  Tel: 0 (552) 246 04 94     

  CAYMA HAKKININ SÜRESİ: 

  Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 7 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.  

  Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir. 

  Cayma hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.      

  CAYMA HAKKININ KULLANIMI:  

  3.kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.) 

  İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.     

  İADE KOŞULLARI: 

  SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür. 

  ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.  

  Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.     

  CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:  

  ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, Tester Ürünler ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir. 

  Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.      

  TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI 

  ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.     

   

 • KARGO VE TESLİMAT
 
#
Tamam