YUVALUNA | GİZEM ONAY

EN GÜNCEL YAZILAR

İçinde Büyüyen Bilgi

İçinde Büyüyen Bilgi

Kendi üzerime çalışmak sağlıklı bir yönelim olsa da kendi üzerime çalıştıkça ortaya çıkacak o gelecekteki “iyileşmiş ben”e sürekli yatırım yapmak ne kadar hakiki bir varoluş?

2021 Beslenme Trendleri

2021 Beslenme Trendleri

2020 her birimizin hayatında derin izler bırakan cok zor bir yıl oldu. Sağlık, ekonomi, eğitim, ilişkiler, cinsellik; bu sene resmen hayatımızı oluşturan ana konuların hepsini etkilemenin de ötesinde, tamamen değiştirdi. En basit şeyler dahi değişti, sarılmalarımızın, görüşmelerimizin, toplantıların, flörtleşmenin şekli biçimden biçime girdi.

4 Soruda Fulya Nanba

4 Soruda Fulya Nanba

Fulya Nanba Yuvaluna’da ilişkilere kadınların gözünden bakmak, romantik ilişkilerde kadınlık halleri, modern dünyada kadın olmanın zorlukları, güzellikleri; mitoloji, sinema, edebiyat, tiyatroda, güzel kadın, güçlü kadın, başarılı kadın, yalnız kadın, ışıltılı kadın portreleri, hikayeleri, biyografileri üzerine yazılarıyla yer alacak.

4 Soruda Özgür Taşkıran

4 Soruda Özgür Taşkıran

Yuvaluna yazarlarından Özgür Taşkıran, ‘Arın - Dinlen - Dengelen’ adımlarından oluşan bir Öz-Değer Geliştirme ve Farkındalık Programı olan “Özgür’le Öze Dokunuş”un yaratıcısı. Yuvaluna’da Enneagram Benlik Kuramı’nın yakın ilişkilerimize ve çocuklarımızla olan ilişkimize yansımaları, aşk, ilişkiler ve iyilik halleri üzerine yazıları ile yer alacak.

4 Soruda Aslıhan Onaran

4 Soruda Aslıhan Onaran

Yuvaluna’da doğal ebeveynlik/attachment parenting, aile içi şiddetsiz iletişim ve mindful ebeveynlik üzerine yazdığı kapsamlı yazıları ile yer alacak olan Dr. Aslıhan Onaran’ı Instagram hesabı @dronaran üzerinden de takip edebilirsiniz.

4 Soruda Merve Tığlı

4 Soruda Merve Tığlı

nFit Diyet'in kurucusu Diyetisyen Merve Tığlı; iyi yaşam, sürdürülebilir ve eğlenceli beslenme, pratik ve keyifli tarifler, fonksiyonel beslenme, annelik , beslenme trendleri üzerine yazdığı içeriklerle Yuvaluna’da bizimle olacak. Merve’yi @dytmervetigli Instagram hesabından da takip edebilirsiniz.

4 Soruda Bedia Kahya Kılıç

4 Soruda Bedia Kahya Kılıç

Profesyonel Yaşam Koçluğu ve Epigenetik Koçluk konularında çalışan Bedia Kahya Kılıç, doğal yaşam, bilinçaltı inançları, spiritüel ve enerjisel şifa teknikleri ile ilgili konularda yazacağı yazılarla bizimle olacak. Bedia’yı @bediakahyakilic Instagram hesabından da takip edebilirsiniz.

4 Soruda Damla Pektaş

4 Soruda Damla Pektaş

Yuvaluna yazarlarından Damla Pektaş kitap önerileri, çocuk gelişimine bütünsel bakış ve kendisine iyi gelen her şey hakkında yazmak için aramızda.

4 Soruda Eda Ocak

4 Soruda Eda Ocak

Astroloji üzerinde kapsamlı çalışmalar yapan ve yazan Eda Ocak, Yuvaluna’da astroloji, budist öğreti, meditasyon ve bunların kendisindeki karşılığı olan insanlık halleri hakkında yazacağı yazılarla yer alacak.

 
#
Tamam