YUVALUNA | GİZEM ONAY

Dengeleyici Karışımı

Ürün Kodu : HJKH9K0U
Paylaş:
Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için 0 (552) 693 47 53 – 0 (552) 246 04 94 – 0 (552) 154 04 94 telefonlarından 09:00 – 17:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz.
Seçiniz
3 UYGULAMA230.00 6 UYGULAMA350.00 9 UYGULAMA430.00 12 UYGULAMA500.00 15 UYGULAMA575.00 18 UYGULAMA670.00 21 UYGULAMA730.00 24 UYGULAMA790.00 27 UYGULAMA850.00 30 UYGULAMA940.00
230,00 TLKDV Dahil1-7 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
 • Alerjen içermez.

  Tüm ürünler gibi Dengeleyici'nin içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Bunun dışında Dengeleyici'nin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

  Site üzerinde yer alan yazılar teşhis ve tedavi amacına hizmet etmez, ürünlerimizin tıbbi tedavi amacı bulunmamaktadır. Sitedeki yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sitedeki bilgiler ve ürünler hiçbir şekilde herhangi bir hastalığa tanı konması ya da tedavisinin yapılması amacıyla kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Aksi durumda site ve sahibi yasal bir sorumluluk kabul etmez.

 • Melisa, Limon/Portakal Kabuğu, Nane, Lavanta, Adaçayı, Isırgan

 • Mesafeli satış sözleşmesinde de belirtildiği üzere ürün ambalajının, paketinin, bandının ve benzeri koruyucu unsurlarının açılmış veya kullanılmış olması gibi durumların haricinde ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. İşbu 14 (on dört) günlük süre, malın tüketicinin malı teslim aldığı günden itibaren başlar. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde ürünü/ürünleri işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmış olmak kaydıyla SATICI’ya aşağıda detayları belirtilen iletişim bilgileri vasıtasıyla ALICI yazılı olarak bildirimde bulunmak zorundadır. Bu bildirimin SATICI’ya ulaşmasını takiben SATICI bildirimin kendisine ulaştığına ilişkin teyit bilgisini ALICI ile paylaşacak ve bildirimin ulaşma tarihini takiben de 14 (on dört) gün içinde SATICI cayma hakkına konu ürünün/ürünlerin bedelini ödeme şekline uygun bir şekilde ALICI’ya iade edecektir. SATICI’nın yukarıda belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesi hâlinde, ALICI cayma hakkını kullanmak için 14 (on dört) günlük süreye bağlı değildir. Her halükârda bu süre cayma süresinin bittiği tarihten itibaren bir yıl sonra sona erer. 

  Cayma hakkının kullanılmasını takiben, SATICI malı kendisinin geri alacağına dair bir teklifte bulunmadıkça, ALICI cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi SATICI’ya yönelttiği tarihten itibaren on gün (10) içinde ürünü SATICI’ya geri göndermek zorundadır. Gönderim, gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa veya ALICI’ya teslim edilen ürünün/ürünlerin anlaşmalı Yurtiçi Kargo aracılığı ile kargo bedeli ödemeksizin vergi mevzuatı gereğince fatura aslının ve irsaliyenin ibrazı ile ALICI tarafından SATICI’ya iadesi şeklinde gerçekleşecektir. 

  ALICI’nın değişim talebi halinde kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir. SATICI’dan kaynaklı olmayan ALICI tarafından ürünün teslim alınmaması sebebiyle ürünün iade olarak SATICI’ya dönmesi durumunda kargo ücretini ALICI öder. Bu halde ve ürünün satıcıdan kaynaklanmayan bir sebeple ALICI tarafından cayma hakkı kapsamında iadesi durumunda iade yapılacak tutardan ilk gönderimdeki kargo ücreti düşülerek ücret iadesi yapılır.

  Cayma Hakkına Dair Bildirimin yapılacağı İletişim Bilgileri;

  Adı / Ünvanı: Pachamama Luna Bitkisel ve Kozmetik Ürünler Satış Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
  Adres: Hilal Mahallesi 685.Sokak No: 1/B Çankaya-Ankara, Seğmenler Vergi Dairesi 719 047 5955
  E-posta:[email protected]
  Tel: 0 (552) 246 04 94  

  ALICI, yukarıda belirtilen şekilde cayma hakkını kullanabileceği gibi, SATICI’nın www.yuvaluna.com  adlı web sitesinden de cayma hakkının kullanılmasına ilişkin formu doldurup SATICI’ya ulaştırabilir.

 • KARGO VE TESLİMAT

DİĞER ÜRÜNLER


 
#
Tamam